Kontakt

Kontakt

Kontakt

Loading map...

Loading

Naš tim

Kontaktirajte nas i mi ćemo Vam izaći u susret u najkraćem roku.

Tijana

Main Transport Manager
Telefon: 00381 11 40 64 607
Mobilni: 00381 60 38 22 534
Mail: tijana@ultraspeed.rs

Natalija

Transport Manager
Telefon: 00381 11 24 18 415
Mobilni: 00381 60 38 22 530
Mail: natalija@ultraspeed.rs

Dušan

Transport Manager
Telefon: 00381 11 4028 989
Mobilni: 00381 60 38 22 550
Mail: dusan@ultraspeed.rs

Kenan

Chief Transport Manager
Mobilni: 00381 60 38 22 556
Mail: kenan.milic@ultraspeed.rs

Nenad

Transport Manager
Telefon: 00381 11 24 18 915
Mobilni: 00381 60 38 22 529 Mail:nenad@ultraspeed.rs

Aleksandar

Transport Manager
Telefon: 00381 11 4028 988
Mobilni: 00381 60 38 22 551 Mail:aleksandar@ultraspeed.rs

Milica

Transport Manager
Telefon: 00381 11 2418 915
Mobilni: 00381 60 38 22 535 Mail: milica@ultraspeed.rs

Anita

Office Manager
Telefon: 00381 11 24 09 792
Mobilni: 00381 60 38 22 544
Mail: anita@ultraspeed.rs

Alisa

Office Manager
Telefon: 00381 11 4064 60 7
Mail: alisa@ultraspeed.rs
ULTRA SPEED

Budimo u kontaktu

Brsjačka 28, Beograd, Srbija
tel.: + 381 11 24 02 793
e-mail: ultraspeed@sbb.rs

Unesite Vasu email adresu

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Style switcher Reset
Body styles
Custom Color
Main color
Accent color
Background image
Patterns